Gabinet kosmetyczny Alina Karavaieva

ul. 1 Maja 1C, Oława

Teraz otwarte Dzisiaj: 9:00 - 16:00

W wybranym dniu, nie ma wolnych terminów.

Brak dostępnych terminów w rezerwacji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Gabinet kosmetyczny Alina Karavaieva
ul. 1 Maja 1C
55-200 Oława
Oznacz ten salon jako ulubionyUsuń salon z listy ulubionych
Poniedziałek
09:00 - 16:00
Wtorek
09:00 - 16:00
Środa
09:00 - 16:00
Czwartek
09:00 - 16:00
Piątek
09:00 - 16:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte

Lokalizacja

Zespół

Alina

Alina

Ostatnia wizyta umówiona 4 godziny temu

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Cennik

Kosmetologia

Henna brwi + rzęs 30 min 70 PLN
Henna brwi z regulacją 20 min 60 PLN
henna pudrowa brwi 45 min 70 PLN
Henna rzes 10 min 20 PLN
Laminowanie BRWI 60 min 120 PLN
Laminowanie brwi + farbowanie+ regulacja 40 min 130 PLN
Laminowanie rzęs 40 min 130 PLN
Regulacja brwi 10 min 40 PLN
Rzęsy 2:1 120 min 150 PLN
Rzęsy uzupełnienie 1:1 90 min 100 PLN
Rzęsy uzupełnienie 2:1 90 min 130 PLN
Rzęsy uzupełnienie 3:1 100 min 150 PLN
Rzęsy uzupełnienie 4:1 100 min 170 PLN
Rzęsy uzupełnienie 5:1 120 min 200 PLN
Rzęsy założenie 1 :1 120 min 130 PLN
Rzęsy założenie 3:1 80 min 170 PLN
Rzęsy założenie 4:1 140 min 200 PLN
Rzęsy założenie 5 :1 140 min 220 PLN
ściągnięcie rzęs 15 min 35 PLN

Medycyna estetyczna

Bio-stimulator Profile 30 min 900 PLN

CZYM JEST PROFHILO?Profhilo® to najnowszy szwajcarski zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu i utracie objętości skóry. Pozwala na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia. Odżywia komórki i przywraca utracony kontur profilu, dodatkowo poprawiając jędrność skóry na długi czas.PROFHILO składa się ze stabilizowanego termicznie kwasu hialuronowego o najwyższym na świecie stężeniu – 64mg/2ml.Kwas hialuronowy jest głównym komponentem rusztowania i gęstości macierzy skóry, który po podaniu uruchomia kaskadę naprawczą i regeneracyjną.WSKAZANIA:brak napięcia i elastyczności skóryzmarszczki poziome i pionoweutracona objętość i zwiotczenie skóry,skóra wiotka, cienka mało elastyczna i przesuszona EFEKTY:efekt odmładzającynapawa struktury skóryprzywrócenie owalu twarzyefekt przeciwzmarszczkowywygładzenie skórypoprawa jędrności policzkówgłębokie nawilżenie skórypoprawa wyglądu twarzywygładzenia konturów i zmniejszenia wiotkości skóry twarzy i całego ciała PRZED ZABIEGIEM:Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.PRZEBIEG ZABIEGU:Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.PO ZABIEGU:Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:Terapia składa się z 2 zabiegów wykonywanych w odstępie miesiąca. Uzyskane efekty utrzymują się zazwyczaj od 12 do 18 miesięcy.Profhilo – Efekt miliona sprężynek – Dzierżoniów

Biostymulatory tkankowe RRS® HA LONG LASTING 60 min 850 PLN
RRS® HA Long Lasting to preparat przeznaczony do iniekcji w celu poprawy elastycznosci i nawilzenia skóry twarzy a takze redukcji gtebokosci zmarszczek. To produkt HYBRYDOWY pomiedzy fillerem a biorewitalizatorem. Koncepcja produktu to SKIN BUILDER: FULL FACE 3D REJUVENATION czyli catosciowe odmtodzenie twarzy jednym zabiegiem. RRS® HA Long Lasting to produkt na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego BDDE, który poprawia napiecie skóry i jej elastycznosc, wspiera przebudowe skóry i pomaga osiagnac optymalne nawilzenie skóry, co przektada sie na znaczaca poprawe jej wygladu.
Botox - broda brukowana 30 min 400 PLN

CZYM JEST BOTOKS?Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, którą obstrzykuje się zmarszczki mimiczne. Działa na zasadzie czasowego ok. 6-8 miesięcy blokowania przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego, powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy.WSKAZANIA:Nieestetyczny wygląd brody przypominający skórkę pomarańczy, kostkę brukową.EFEKTY:wygładzenie skórypoprawa jędrności skóryredukcja zmarszczek mimicznychuzyskanie wyglądu wypoczętej, naturalnej, zrelaksowanej i odmłodzonej twarzy PRZED ZABIEGIEM:Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.PRZEBIEG ZABIEGU:Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.PO ZABIEGU:Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:Efekty utrzymują się przez okres 6-8 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Botox - bruksizm 30 min od 1000 PLN

Bruksizm to niekontrolowane zaciskanie zębów i zgrzytanie zębami w nocy. Jeżeli budzisz się bólem głowy lub odczuwasz wzmożone napięcie mięśniowe w okolicy żuchwy, to może oznaczać ze ten problem dotyczy także Ciebie. Na szczęście możliwe jest skuteczne leczenie objawowe z wykorzystaniem botoksu.WSKAZANIA:zgrzytanie zębami podczas snuścieranie się zębówbóle głowy zaraz po przebudzeniunadwrażliwość, pękanie zębówkrwawienie z dziąsełrany na języku i policzkachból w okolicy barkówuszkodzone szkliwo zębówszumy uszneból żuchwy podczas otwierania i zamykania buziodsłonięte korzenie zębówzapalenie dziąsełból mięśni twarzy EFEKTY:Zmniejszony ból i obniżone napięcie mięśniowe, wizualne wyszczuplenie twarzy.PRZED ZABIEGIEM:Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem dentystą, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.PRZEBIEG ZABIEGU:Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.PO ZABIEGU:Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:Efekty utrzymują się przez okres 6-8 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Botox - nadpotliwość 30 min 1000 PLN

WSKAZANIA:Nadmierna aktywność gruczołów potowych powodująca duża potliwość, najczęściej w obszarach czoła, dłoni, pach i stóp. Aby pozbyć się dyskomfortu, który może blokować codzienne funkcjonowanie, polecamy zabieg z dziedziny Medycyny Estetycznej – zabieg z użyciem botoksu.EFEKTY:Redukcja nadmiernej potliwości. Efekt może się utrzymać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy.PRZED ZABIEGIEM:Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.PRZEBIEG ZABIEGU:Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.PO ZABIEGU:Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:Efekty utrzymują się przez okres 4-18 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Botox - opadajace kąciki ust 30 min 300 PLN

Opadające kąciki ust, tzw. smutny uśmiech, który jest naturalnym efektem starzenia się. Opadające kąciki nadają twarzy smutny i zacięty wygląd, przez co buzia wydaje się mniej atrakcyjna.EFEKTY:wygładzenie skóryuniesienie kącików ust przywracające naturalny łagodny wygląd twarzypoprawa jędrności skóryredukcja zmarszczek mimicznychuzyskanie wyglądu wypoczętej, naturalnej, zrelaksowanej i odmłodzonej twarzy PRZED ZABIEGIEM:Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.PRZEBIEG ZABIEGU:Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.PO ZABIEGU:Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:Efekty utrzymują się przez okres 6-8 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Botox - unoszenie czubka nosa 30 min 350 PLN

WSKAZANIA: Opadający czubek nosa. EFEKTY: uniesiony czubek nosa PRZED ZABIEGIEM: Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu. PRZEBIEG ZABIEGU: Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości. PO ZABIEGU: Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ: Efekty utrzymują się przez okres 6-8 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.


Botox - zmarszczka pod nosem 30 min 300 PLN

Pozioma zmarszczka pod nosem powodowana przez aktywność mięśnia obniżacza przegrody nosa.EFEKTY:redukcja oznak starzeniakorekcja zmarszczek i fałdów PRZED ZABIEGIEM:Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem dentystą, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.PRZEBIEG ZABIEGU:Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.PO ZABIEGU:Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:Efekty utrzymują się przez okres 6-8 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Botox Lifting szyi 30 min 600 PLN
Botox podniesienie kacików ust 30 min 350 PLN
Botox zwezanie skrzydetek nosa 30 min 400 PLN
HIALURONIDAZA 35 min 500 PLN
Kwasy chemiczny PRX-T33 twarz 45 min 350 PLN
Kwasy chemiczny PRX-T33 twarz+szyja 45 min 450 PLN
Lipoliza iniekcyjna 30 min od 300 PLN

Nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, polegająca na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza to obecnie najnowocześniejsza metoda kosmetologii estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Wskazania do zabiegu to miejscowe otłuszczenie ciała i/lub cellulit. Lipoliza wykonywana jest najczęściej w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej lub uporczywego cellulitu: podbródek i broda, brzucha, “boczków”, ud, oraz pośladków, wokół pach, nad kolanami. Zabieg powtarza się średnio 3-6 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej lub cellulitu.

Mezoterapia igtowa - oczy (cienie pod oczami) 30 min 250 PLN
Mezoterapia igtowa - oczy zmarszczki / nawilzenie 30 min 250 PLN
Mezoterapia igtowa - szyja 30 min 200 PLN
Mezoterapia igtowa - twarz 30 min 350 PLN
Mezoterapia igtowa - twarz + oczy + szyja 30 min 500 PLN
Mezoterapia igtowa -twarz + oczy 30 min 400 PLN
Mezoterapia igtowa oczu RRS Ha Eyes 30 min 300 PLN
Mezoterapia igłowa skóry głowy 30 min 300 PLN

Dermaheal HL    300 zl

 Dr Cyi Filler(leczenie łysienia)   500 zl 

Polinukleotydy   300 zl 

Powiększanie ust Kwas GEALURONOWY JUVIDERM 1 ML 60 min 1000 PLN
Powiększanie ust Kwas GEALURONOWY JUVIDERM UITRA 0,5 ML 60 min 750 PLN
Powiększanie ust Kwas GEALURONOWY NEAUVIA 1 ML 60 min 750 PLN
Powiększanie ust Kwas GEALURONOWY REVOLAX 1 ML 60 min 600 PLN
Powiększanie ust Kwas GEALURONOWY STYLAGE 1 ML 60 min 700 PLN
Powiększanie ust Kwas GEALURONOWY TEOXANE 1 ML 60 min 1000 PLN
TERAPIA BOTULINOWA SALE 60 min 350 PLN

Botox

1 OKOLICA 350 ZL

2 OKOLiCE 600 ZL

3 OKOLiCE 850 ZL

4 OKOLiCE 1100 ZL

Tatuaż

COVER UP PMU 40 min 600 PLN
Korekta makijażu permanentnego za miesiąc 120 min 200 PLN
Makijaż permanentny brwi metodą PUDER 120 min 600 PLN
Makijaż permanentny brwi POWER Ombre 120 min 600 PLN
Makijaż permanentny EYELINER|PUDER POWEK 150 min 500 PLN
MAKIJAZ PERMANENTNY UST wszystkimi metodami 180 min 600 PLN
Usuwanie chemiczne makijażu permanentnego 60 min 200 PLN

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.