Fundacja helpED

Dąbrowskiego 14, Rzeszów

Teraz zamknięte Dzisiaj: 8:00 - 20:00

W wybranym dniu, nie ma wolnych terminów.

Brak dostępnych terminów w rezerwacji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Fundacja helpED
Dąbrowskiego 14
35-036 Rzeszów
Oznacz ten salon jako ulubionyUsuń salon z listy ulubionych
Poniedziałek
08:00 - 20:00
Wtorek
08:00 - 21:30
Środa
08:00 - 21:30
Czwartek
08:00 - 22:00
Piątek
08:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 15:00
Niedziela
18:00 - 22:00

Lokalizacja

Informacje ogólne

Przed zapisem na pierwszą wizytę do Diany Terkały, obowiązuje konsultacja wstępna. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu konsultacji

Zespół

Magdalena Błaszczyk

Magdalena Błaszczyk

Psychodietetyk, dietetyk, instruktor zdrowego stylu życia. Absolwentka studiów na kierunkach: Zdrowie Publiczne, Zarządzanie zdrowym stylem życia – Wellness, Dietetyka, Psychodietetyka, na uczelniach wyższych w Rzeszowie i Lublinie. Założycielka i kierownik merytoryczny poradni psychodietetycznych PRODIETIK, od 10 lat wspierających dzieci, młodzież a także dorosłych walczących głównie z zaburzeniami odżywiania. W gabinecie pomaga również uporać się z schorobami dietozależnymi, autoimmunologicznymi, z nadwagą i otyłością, alergiami i nietolerancjami. Współpracuje z Fundacją Drzewo życia gdzie pełni rolę psychodietetyka, ustala zasady żywienia obowiązujące podczas turnusu, prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty z zakresu prawidłowego odżywiania, tworzy dla podopiecznych plany żywieniowe, które stanowią przedłużenie ich dietoterapii po wyjściu z ośrodka. Prowadzi pacjentów po zakończeniu terapii na turnusie a także konsultuje pacjentów będącymi klientami Poradni ambulatoryjnej „Centrum Pomocy Rodzinie” Drzewo Życia. Prelegentka na konferencjach, gość w audycjach radiowych oraz programach telewizyjnych takich jak Dzień dobry TVN, dotyczących problemu jakim są zaburzenia odżywiania. Spełnia marzenia współtworząc grupę wsparcia w ramach działalności Fundacji. W Fundacji helpED pełni rolę Członka Zarządu.

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Paulina Flak

Paulina Flak

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (profil: Zdrowie i choroba), Trener Umiejętności Społecznych, Trener Treningu Kontroli Złości. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, uzyskując certyfikat psychoterapeuty PTTPB (nr 1583). Na co dzień prowadzi swój własny gabinet psychoterapeutyczny, przyjmuje pacjentów oraz koordynuje pracę zespołu psychologów i psychoterapeutów w Instytucie Psychoterapii HEALIO. Swój warsztat pracy rozwinęła ponadto podczas praktyk na oddziałach psychiatrycznych oraz pracując jako terapeuta osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i jako psycholog w Klubie Seniora, udzielając wsparcia osobom starszym oraz osobom mającym trudności w wejściu na rynek pracy. Aspektem zawodowym, któremu poświęca się szczególną uwagę jest praca terapeutyczna z pacjentami i z problemem zaburzeń odżywiania. W Fundacji helpED pełni rolę Prezesa Zarządu.

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Katarzyna Gaber-Kasprzyk

Katarzyna Gaber-Kasprzyk

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia, w Instytucie Poznawczym w Krakowie. Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Posiada również dyplom z Studium Zaburzeń Odżywiania w OCZO we Wrocławiu oraz ukończyła pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jako terapeutka prowadzi własny gabinet psychoterapeutyczny i współpracuje z zespołem specjalistów w Instytucie Psychoterapii HEALIO. Dodatkowo, pracuje w roli terapeuty indywidualnego oraz rodzinnego w Fundacji „Drzewo Życia”. Jej głównym obszarem specjalizacji jest praca z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, co znalazło odzwierciedlenie w książce, której jest współautorką, zatytułowanej „Kiedy cierpisz na zaburzenia odżywiania”. Nieustannie poszerza swój warsztat pracy. Jej praca obejmuje różnorodne formy terapii, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, a także aktywny udział w organizacjach i instytucjach dedykowanych wsparciu psychicznemu i terapeutycznemu. W Fundacji helpED pełni rolę Członka Zarządu.

Ostatnia wizyta umówiona 3 tygodnie temu

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Ewa Sas-Mzabi

Ewa Sas-Mzabi

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie na wydziale Psychologii, specjalizując się w psychologii przedsiębiorczości i zarządzania. Ukończyła również studia podyplomowe na SWPS w Rzeszowie, specjalizując się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zdobywając certyfikat PTTPB o numerze 1423. Na co dzień prowadzi własny gabinet, gdzie przyjmuje pacjentów z różnymi problemami, takimi jak zaburzenia odżywiania, lęki, depresje, zaburzenia osobowości, nastroju czy problemy rozwojowe. W miejscu, gdzie prowadzi gabinet, współpracuje z psychodietetykiem, który wspomaga pacjentów z zaburzeniami odżywiania w stabilizacji diety. Dodatkowo, Ewa pracuje w Klinice SWPS, gdzie oferuje terapie online. Od 2015 roku angażuje się także w pracę, w Fundacji Drzewo Życia. Początkowo prowadziła zajęcia z komunikacji, następnie autoterapii, by ostatecznie stać się terapeutką grupową. Od 2019 roku pełni również rolę terapeuty indywidualnego i rodzinnego, stosując podejście poznawczo-behawioralne. Osobiste doświadczenie Ewy jest szczególnie istotne, gdyż w wieku 13 lat sama zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Później zdiagnozowano u niej także współistniejące zaburzenia, takie jak OCD, GAD czy depresja. Z ponad 10-letnim okresem zdrowia i procesem remisji, Ewa Sas-Mzabi dziś dedykuje się pomocy innym, wykorzystując swoje doświadczenie i profesjonalne kwalifikacje. W Fundacji helpED pełni rolę Członka Zarządu.

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Julia Urbaniak

Julia Urbaniak

Dietetyczka, psychodietetyczka oraz studentka ostatniego semestru Psychologii ze specjalnością psychologii klinicznej. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Uniwersytetu SWPS. Podczas studiów brała udział w wolontariatach i stażach naukowych. Trenerka Umiejętności Społecznych, posiada wiele dyplomów ze szkoleń organizowanych przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania oraz Instytut Psychodietetyki. W swojej pracy łączy swoje największe pasje: psychologię i dietetykę, koncentrując się na psychologicznych aspektach zachowań związanych z jedzeniem. Jako psychodietetyczka pomaga dzieciom w nawiązaniu zdrowej relacji z jedzeniem podczas konsultacji indywidualnych, z rodzicami czy grupowych warsztatów we współpracy z Fundacją Studio Figura. Współtworzy kampanię społeczną której celem jest profilaktyka zaburzeń odżywiania: “Mindful eats, happy feels” w ramach której organizowane są warsztaty dla nastolatków. Oprócz tego w ramach praktyki własnej pomaga dzieciom, jak i dorosłym w nawiązaniu zdrowej relacji z jedzeniem. Specjalizuje się w wsparciu osób, które chcą wyjść z pułapki rygorystycznych diet, nakazów i zakazów żywieniowych oraz emocjonalnego objadania się czy zaburzeń odżywiania. Kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia, gdyż wierzy, że zdrowie oznacza troskę zarówno o ciało jak i umysł. Doświadczenie zdobywała na oddziałach dziennych jako dietetyk ale też oddziałach psychiatrycznych w Poznaniu i Gnieźnie. Pracując jako psychodietetyczka w poradni dietetycznej pomagała pacjentom podczas indywidualnych spotkań i tworząc plany żywieniowe. Aktywnie poszerza swoją wiedzę i rozwija swój warsztat pracy. Każdy pacjent to nowa, wyjątkowa historia, dlatego ceni sobie indywidualne podejście przy projektowaniu strategii terapeutycznych jako najbardziej wartościową formę pomocy. W swojej praktyce korzysta z narzędzi terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Aktualnie współtworzy grupę wsparcia online w ramach działań Fundacji helped.

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Diana Terkała

Diana Terkała

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Tytuł magistra psychologii zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zajmuje się wsparciem psychologicznym i psychoterapią osób dorosłych oraz młodzieży, pomagając im przechodzić przez różnego rodzaju kryzysy psychiczne, trudności z regulacją emocji oraz problemy w relacjach społecznych. Jej praca opiera się na budowaniu relacji terapeutycznej opartej na akceptacji, empatii i autentyczności. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, integrując metody terapii poznawczo-behawioralnej (TPB) i dialogu motywującego (DM), aby jak najlepiej dostosować je do indywidualnych potrzeb klientów. Aktywnie działa w organizacjach wspierających zdrowie psychiczne, aktualnie w ramach Fundacji helpED. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w takich miejscach jak Fundacja dla Somalii w Warszawie, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, SZPZLO Warszawa, Warszawskie Towarzystwo Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi, Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie oraz Polish Psychologists’ Association w Londynie i Cambridge. Regularnie poddaje swoją pracę superwizji i przestrzega standardów etyki zawodowej.

Ostatnia wizyta umówiona 5 dni temu

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Katarzyna Balicka

Katarzyna Balicka

Psycholog, psychoonkolog, coach żywienia. Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu oraz psychoonkologii na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Ukończyła kurs Diet Coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu, realizowany w Instytucie Świadomego Rozwoju w Warszawie oraz międzynarodowy kurs "Recovery Works" organizowany przez autorów książki "Skończ z bulimią" - Ali i Richarda Kerr. Udziela wsparcia psychologicznego osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania oraz ich rodzinom, a także osobom zmagającym się z otyłością. W swojej pracy pokazuje, że drzwi do zdrowia są otwarte i każdy ma możliwość wyjścia z zamkniętego koła zaburzonej relacji z jedzeniem. Pracuje również z osobami, które doświadczają poczucia utraty sensu życia, depresji, kryzysów emocjonalnych. Wspiera w przechodzeniu przez sytuacje silnego stresu i lęku. Uważa, że każdy z nas ma w sobie zasoby, by dojść do równowagi. Podczas pracy zaprasza do wspólnego szukania rozwiązań w bezpiecznej przestrzeni gabinetu. Oferuje ponadto pomoc psychologiczną pacjentom z chorobą nowotworową. Pasjonuje się psychosomatyką, psychodietetyką oraz rolą wsparcia psychologicznego w rekonwalescencji pacjentów chorych somatycznie. Prowadzi konsultacje psychologiczne w języku polskim, angielskim i włoskim.

Ostatnia wizyta umówiona 4 dni temu

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

Anna Matejczyk

Anna Matejczyk

Psycholog, psychodietetyk, terapeuta RTZ, mediator rodzinny. Posiada ponad 13 letnie doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami w Poradni Zdrowia Psychicznego, w tym 11 lat w pracy online z Polonią. Prowadzi terapię indywidualną w nurcie poznawczo – behawioralnym, z zastosowaniem technik racjonalnej terapii zachowań, ukierunkowanej na problem i terapii schematów. Specjalizuje się w pracy z problemami lękowymi: fobiami, OCD, napadami paniki, PTSD (stres pourazowy) oraz zaburzeniach depresyjnych. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Jako psychodietetyk oferuje również pomoc psychologiczną w leczeniu zaburzeń odżywiania, osobom z napadami objadania się, które tkwią w błędnym kole ciągłego odchudzania się, nie akceptują swojego ciała, mają zaburzoną relację z jedzeniem. W codziennej pracy dokonuje licznych diagnoz, od badań zaburzeń emocjonalnych i osobowości po kwalifikacje psychologiczne do operacji bariatrycznych i plastycznych. Gruntowne wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a kolejne studia podyplomowe m.in. na Uniwersytecie Opolskim, w Polskim Centrum Mediacji w Warszawie i w Departamencie Wojskowej Służby Zdrowia MON. W swojej pracy podąża za pacjentem, dostosowuje techniki pracy pod daną osobę, indywidualnie, szanując jej przestrzeń, potrzeby i tempo dokonywanych zmian. Wspólnie z pacjentem ustala cele, pokonuje trudności, pracuje z ciałem, emocjami, tu i teraz, ale również sięga do przeszłości i do źródeł problemów.

Najbliższe wolne terminy online

Rezerwacja telefoniczna

 

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.