Studio Fryzur A.N.

Jana III Sobieskiego 18, Kęty

Aleksandra

Master Stylistka/ właścicielka

Średnia 5.00 z 142 ocen

W wybranym dniu, nie ma wolnych terminów.

Brak dostępnych terminów w rezerwacji online, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Studio Fryzur A.N.
Jana III Sobieskiego 18
32-650 Kęty
Średnia 4.99 z 531 ocen
Oznacz ten salon jako ulubionyUsuń salon z listy ulubionych
Poniedziałek
Zamknięte
Wtorek
12:00 - 19:00
Środa
09:00 - 16:30
Czwartek
09:30 - 18:00
Piątek
09:00 - 17:00
Sobota
08:00 - 13:00
Niedziela
Zamknięte

Lokalizacja

Cennik

Fryzjerstwo

1. Strzyżenie damskie
STRZYŻENIE DAMSKIE 60 min od 120 PLN
4. Modelowanie
MODELOWANIE 50 min od 50 PLN
5. Koloryzacja
AIRTOUCH 300 min od 700 PLN
KOMPLET (dekoloryzacja kompaktowa z koloryzacją+regeneracja) 195 min od 450 PLN
6. Regeneracja
KRIOTERAPIA HAIR-TOXX 120 min od 240 PLN
8. Upięcia wieczorowe
PRÓBNA FRUZURA ŚLUBNA 150 min od 350 PLN
UPIĘCIE ŚLUBNE 150 min od 350 PLN
FALE HOLLYWOOD/ AMERYKAŃSKIE 210 min od 400 PLN
UPIĘCIE WIECZOROWE / OKAZJONALNE 90 min od 300 PLN
9. Headlines keratynowy - Trwała ondulacja
STYLING KERATYNOWY 120 min od 180 PLN

Opinie "Aleksandra" (142)

5.0

  • Strzyżenie Męskie
    Pierwszy raz w moim życiu wyszedłem zadowolony od Fryzjera;)
    Klient, czwartek, 2 wrzesień 2021
    Bardzo się cieszymy ze spełniłyśmy oczekiwania co do strzyżenia
    Studio Fryzur A.N., czwartek, 2 wrzesień 2021
  • Upięcia Wieczorowe
    Polecam, świetny salon fryzjerski
    Klient, czwartek, 2 wrzesień 2021
    Bardzo dziękujemy za rekomendacje
    Studio Fryzur A.N., czwartek, 2 wrzesień 2021
  • Strzyżenie Męskie
    Polecam
    Klient, wtorek, 31 sierpień 2021
  • KOMPLET (dekoloryzacja kompaktowa z koloryzacją+regeneracja+ strzyżenie)
    Jak zawsze-100% zadowolenia!
    Klient, środa, 25 sierpień 2021
    dziękujemy
    Studio Fryzur A.N., środa, 25 sierpień 2021
  • Polecam
    Klient, środa, 18 sierpień 2021
  • Strzyżenie Męskie
    Polecam
    Klient, poniedziałek, 9 sierpień 2021
  • Koloryzacja
    Polecam
    Klient, czwartek, 5 sierpień 2021
  • Upięcia Wieczorowe
    Polecam
    Klient, wtorek, 3 sierpień 2021
  • Upięcia Wieczorowe
    Z całego serca szczere 5 gwiazdek. Właścicielka Aleksandra to mega profesjonalna i uśmiechnięta kobieta która ma masę pomysłów co można zrobić z włosów. Nie należę do łatwych klientów i zazwyczaj nie daje pozytywnych opinii, ale w tym przypadku nie ma innej opcji. Zostałam cieplo i serdecznie przyjęta, opisałam co mniej więcej chciałabym uczesac, a otrzymałam fryzurę lepsza niż mogłam sobie wyobrazić. Z pewnością będę wracać do tego salonu jak tylko będę w Polsce! Aha zapomniałam dodać ze fryzura trzymała się cala noc i wróciłam do domu z włosami w nie naruszonym stanie ? dziękuję"
    Klient, poniedziałek, 2 sierpień 2021
    Bardzo ale to bardzo dziękujemy za taką pozytywną opinie i nie zmiernie się cieszymy ze trzymała się fryzura przez całą noc !!! Zapraszamy serdecznie
    Studio Fryzur A.N., poniedziałek, 2 sierpień 2021

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.